XBDF

آیا در مشهد هتل مناسب معلولان وجود دارد؟

هتل هلیا مشهد – تجارت‌نیوز

هتل هلیا مشهد در لیست هتل‌های خوب مشهد، فاصله کمی حتی به‌صورت پیاده تا حرم دارد. این هتل در خیابان امام رضای هشت قرار دارد و این فاصله تا حرم مطهر رضوی جذابیت زیادی برای زائران ایجاد می‌کند.

هتل های ارزان مشهد با قیمت

14/06/2020 · هتل آپارتمان میزبان مشهد. این هتل که در خیابان امام رضا قرار دارد و در حدود ده دقیقه پیاده تا حرم فاصله دارد. این هتل هفت­طبقه در سال 1391 کار خود را شروع کرده است.

از شعار «تهران شهری برای همه» تا مناسب‌سازی نصفه برای معلولین!

بر این اساس، «شهرداری مکلف است در انجام پروژه‌های عمرانی و شهرسازی تمهیدات لازم را برای بهبود امکان حضور افراد دارای معلولیت در سطح شهر از جمله آماده‌سازی و مناسب‌سازی معابر عمومی، تفرجگاه‌ها، بوستان‌ها، فضاهای اجتماعی، فرهنگی و ورزشی، نصب نشانه‌ها و …

سهم معلولان از بازار گردشگری

01/12/2021 · او با بیان اینکه ما در بخش‌های مختلف صنعت گردشگری شاهد محدودیت‌‌هایی برای افراد دارای معلولیت هستیم، ادامه می‌دهد: به عنوان مثال در موضوع اقامتگاه‌ها یا هتل‌‌ها مقوله مناسب‌‌سازی چندان جدی گرفته نشده …

پیگیری ردیف بودجه ملی و زیارت برای مشهد/ستاد عالی …

04/12/2021 · هیچ پروژه ای قبل از پیوست معلولان نباید مجوز بگیرد /راه اندازی ۴۱۰ دستگاه اتوبوس در مشهد مناسب برای حمل صندلی چرخدار

از مسائل فرهنگی در ساماندهی حاشیه شهر مشهد غفلت نشود …

وی در ادامه ضمن اشاره به تاریخ درخشان و جایگاه تأثیرگذار حوزه علمیه مشهد،از اقدامات علمی آستان قدس رضوی در مشهد تقدیر وعنوان کرد: مشهد از حیث علمی و تاریخی ظرفیت تبدیل شدن به مرکزی توانمند برای تربیت …

اتاق جانبازان در هتل ها – تفاوت اتاق جانبازان در هتل ها …

21/12/2019 · بر همین اساس هتل‌های بسیاری در مشهد وجود دارند که دارای اتاق جانباز می‌باشند. در اینجا به معرفی دو هتل از هتل‌های شهر مشهد که دارای اتاق جانباز هستند خواهیم پرداخت.

انتقاد از نگهداری معتادان مشهد در سالن‌های ورزشی – تابناک …

30/11/2021 · عضو کمیسیون خدمات شهری، بهداشت، سلامت و محیط زیست شورای اسلامی شهر مشهد گفت: متاسفانه سالن‌های ورزشی به محل نگهداری معتادان مبدل شده است. به گزارش «تابناک»، غلامحسین صاحبی در گفت‌گو با ایسنا درخصوص مشکلات حاشیه شهر مشهد اظهار کرد: حاشیه شهر مشکلات متعددی دارد و متاسفانه …

معلولیت؛ داستان بی‌مهری‌های چند جانبه – ایمنا

02/12/2021 · برخی شهرهای ایران در این زمینه صحبت می‌کنند اما شهر را دسترس‌پذیر برای افراد دارای معلولیت نمی‌بینیم چرا که به طور مثال در بسیاری از هتل‌های این شهرها حتی یک اتاق ویژه معلولان وجود ندارد.

حمایت‌ از افراد دارای معلولیت در آلمان| Handbook Germany

اما همه افراد دارای معلولیت از همه انواع کمک ها و حمایت ها برخوردار نمیشوند، این که چه نوع خدمات و کمک های دریافت میکنید بستگی به وضعیت شخصی، سطح زندگی و درجه معلولیت دارد. برای اینکه بتوانید از دولت درخواست حمایت و کمک کنید، ابتدا باید برای کارت معلولیت (Schwerbehindertenausweis) ثبت …

اشتغال و معیشت؛ دغدغه های تمام نشدنی معلولان اصفهان …

28/11/2021 · در هر پروژه اجرایی شهرداری باید مناسب سازی معلولان مدنظر قرارگیرد، در این راستا ما باید مطالبه گری خود را بیشتر کنیم، این موارد غالباً مورد غفلت است اما کسی مانع تراشی می‌کند.

تور مشهد | لیست قیمت به روز – هر روز + از همه شهرها | نهال گشت

هتل آپارتمان‌های بسیاری در شهر مشهد وجود دارد که از 1 تا 3 ستاره دسته‌بندی می‌شوند. اگرچه برخی از هتل آپارتمان‌های مشهد از کیفیت لازم برخوردار نیستند.

هتل‌های 4 ستاره و قیمت مناسب مشهد – یک پزشک

07/11/2021 · هتل الماس ۱ مشهد. هتل الماس هتلی چهار ستاره واقع شده در شهر مشهد است. این هتل در سال ۱۳۹۱ با موقعیت مکانی مناسب افتتاح و برای بالا بردن کیفیت در سال ۱۳۹۴ بازسازی شد.

خاموشی چراغ هتل‌ها در نخستین شهر جهانی ایران | خبرگزاری …

نیرو‌های انسانی آموزش دیده و متخصص در هتل‌ها یکی از سرمایه‌های اساسی صنعت هتلداری محسوب می‌شوند که اکنون با توجه به مشکلات اقتصادی، هتلداران برای نگهداری آن‌ها با چالش‌های بسیاری مثل پرداخت دستمزد و بیمه‌ی سهم کار فرما موجه هستند.

شهردار شهرکرد : مدیران شهرداری موظفند زیرساخت‌های لازم …

نرگس عسگری مدیرکل بهزیستی استان نیز در ادامه جلسه با بیان اینکه حدود ۸هزار معلول شناسایی شده وجود دارد که باید حقوق این افراد در جامعه مورد توجه قرار گیرد، بیان کرد: معلولیت‌ها در حیطه‌های مختلف وجود دارد و باید تسهیلات برای همه افراد پیش‌بینی شود.

با انواع اتاق های هتل آشنا شوید – کجارو

آیا تاکنون اسم سوئیتی که در ترانه‌ها گفته می‌شود را شنیده‌اید؟ سوئیت پرزیدنتال، گران‌ترین اتاق یک هتل است. معمولا، تنها یک سوئیت پرزیدنتال در یک هتل وجود دارد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , ,