XBDF

انواع تردمیل های جی ایکس GX

تردمیل مکانیکی – فروشگاه ورزشی کراسفیت24

تردمیل مکانیکی GX. این تردمیل بدون موتور است و مانند سایر تردمیل‌های مکانیکی با نیروی خود ورزشکار به حرکت در می آید. لذا قیمت این نوع تردمیل نسبت به تردمیل های برقی کمتر است. این دستگاه هم در مکان های ورزشی و هم در هوم جیم ها و محیط های خانگی قابل استفاده است.

کورش اسپرت | انواع تردمیل

امروزه کشور چین یکی از سازندگان معتبر در لوازم ورزشی می باشد. یکی از شرکت های تولیدکننده لوازم ورزشی در چین به نام جی ایکس می باشد که انواع تردمیل از جمله تردمیل خانگی و تردمیل باشگاهی را تولید می کند.

تردمیل باشگاهی مکانیکی GXT-8700 – ریتون اسپرت | فروش انواع …

توضیحات تردمیل باشگاهی مکانیکی gxt-8700. راه رفتن و دویدن روی تسمه تردمیل باشگاهی مکانیکی جی ایکس مکانیکی بیشتر از راه رفتن روی تردمیل برقی انرژی صرف می‌کند و باعث پرورش اندام و تقویت ماهیچه‌های پا و قلب، و همچنین چربی …

دوچرخه ثابت اسپینینگ جی ایکس GX-9027 با بهترین قیمت …

دوچرخه ثابت اسپینینگ جی ایکس GX-9027 طراحی این دوچرخه ثابت با اغلب دوچرخه های اسپینینگ تفاوت دارد. محور اصلی این دوچرخه برخلاف دیگر انواع در قسمت عقب دوچرخه تعبیه شده است. این درحالی است که به طور معمول دیگر دوچرخه های اسپنینیگ این محور را جلوی دوچرخه نصب می کنند.

تردمیل خانگی GXTH-300 | تردمیل خانگی و باشگاهی – کورش اسپرت

07/03/2021 · Ks-3061. برند: جی ایکس – GX. دسته: تجهیزات ورزشی, تجهیزات ورزشی خانگی, تردمیل, تردمیل خانگی. رایگان. برای اطلاع از شرایط گارانتی با ما تماس بگیرید. برچسب: تردمیل, تردمیل خانگی, تردمیل موتور DC. GXTH-300 برای فروش در اروپا در کشور چین تولید میشود و همین امر باعث شده تا در کیفیت ساخت آن موارد …

تردمیل خانگی جی ایکس GXT H-300 – دلوکس کالا

تردمیل خانگی جی ایکس gxt h-300 دارای کیفیت ساخت بالا و یکی از حرفه ای ترین تردمیل های برند معتبر gx می باشد و از جنبه کیفیت رتبه بالایی را کسب کرده است.

فروشگاه جی ال ایکس – گوشی های جی …

فروشگاه انواع گوشی، تبلت و لوازم جانبی جی ال ایکس

تنظیمات اینترنت و پیام چند رسانه ای گوشیهای glx (کامل)

تنظیمات اینترنت و پیام چند رسانه ای گوشیهای glx (کامل) – فرخشهر – خیابان 17شهریور – پایین تر از مطب دکتر همتیان – پارس جی اس ام

ترب | موتور جستجوی هوشمند محصولات

جستجوی کمترین قیمت در فروشگاه‌های معتبر ایرانی

دستگاه چندکاره | فروشگاه اینترنتی تجهیزات ورزشی کافه ورزش

کافه ورزش به عنوان یکی از قدیمی‌ترین فروشگاه های اینترنتی لوازم ورزشی در زمینه فروش انواع دستگاه بدنسازی باشگاهی و دستگاه بدنسازی هوازی و کراس فیت، همچنین انواع دوچرخه و لوازم دوچرخه فعالیت می کند.

سنسور | فروشگاه اینترنتی تجهیزات ورزشی کافه ورزش

کافه ورزش به عنوان یکی از قدیمی‌ترین فروشگاه های اینترنتی لوازم ورزشی در زمینه فروش انواع دستگاه بدنسازی باشگاهی و دستگاه بدنسازی هوازی و کراس فیت، همچنین انواع دوچرخه و لوازم دوچرخه فعالیت می کند.

نمایندگیهای خدمات پس از فروش

فروشگاه جی‌ال‌ایکس; نمایندگی های مجاز خدمات پس از فروش جی‌ال‌ایکس

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , ,