XBDF

طرح «پایانه صادراتی محصولات کشاورزی» در کردستان اجرا می‌شود

طرح پایانه صادراتی محصولات کشاورزی در کردستان اجرا می‌شود …

سپهرغرب، گروه خبر: مدیر تعاون روستایی استان کردستان گفت: طرح «پایانه صادراتی محصولات کشاورزی» در اتحادیه تعاون روستایی مریوان و با هدف توسعه صادرات محصولات کشاورزی استان اجرا می‌شود.

طرح «پایانه صادراتی محصولات کشاورزی» در کردستان اجرا می‌شود

مدیر تعاون روستایی استان کردستان گفت: طرح «پایانه صادراتی محصولات کشاورزی» در اتحادیه تعاون روستایی مریوان و با هدف توسعه صادرات محصولات کشاورزی استان اجرا می‌شود.

طرح پایانه صادراتی محصولات کشاورزی در کردستان اجرا می شود …

13/10/2021 · مدیر تعاون روستایی استان کردستان گفت: طرح پایانه صادراتی محصولات کشاورزی در اتحادیه تعاون روستایی مریوان و با هدف توسعه صادرات محصولات کشاورزی استان اجرا می شود.

وجود پایانه صادرات محصولات کشاورزی در کردستان ضروری است …

به گزارش ایرنا، محمد فرید سپری روز سه‌شنبه در جلسه هماهنگی مربوط به احداث پایانه تخصصی صادرات محصولات کشاورزی در استان با اعلام اینکه سالانه سه میلیون ۱۰۰ هزار تن محصولات کشاورزی در این استان تولید می‌شود، اظهار داشت …

۱۱۰ طرح پژوهشی کشاورزی در استان کردستان اجرا می‌شود – ایرنا

سنندج – ایرنا – رییس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی کردستان گفت: محققان این مرکز، ۱۱۰ طرح پژوهشی و تحقیقاتی ملی و استانی را پیگیری و در دست اجرا دارند.

اجرای طرح جهش تولید در اراضی دیم ۱۱۲ روستای کردستان …

03/12/2021 · طرح جهش تولید دیمزار‌های استان در ۱۱۲ روستای کردستان اجرایی می‌شود.

ایرنا – پایانه صادراتی میوه در کردستان تاسیس می‌شود – صاحب‌خبر

سنندج – ایرنا – مدیر سازمان تعاون روستایی کردستان گفت: این سازمان به منظور توسعه فعالیت‌های صادراتی اقدام به تاسیس پایانه صادراتی تخصصی میوه در مریوان می‌کند.

۱۱۰ طرح پژوهشی کشاورزی در کردستان اجرا می‌شود | خبرگزاری …

رییس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی کردستان گفت: محققان این مرکز، ۱۱۰ طرح پژوهشی و تحقیقاتی ملی و استانی را پیگیری و در دست اجرا دارند.

استاندار کردستان: تشکل صادراتی محصولات روستایی در کردستان …

استاندار کردستان گفت: برای حمایت از تولید روستایی باید تشکل تخصصی صادرات محصولات کشاورزی و تولیدی روستایی در استان راه اندازی شود.

پایانه صادرات محصولات کشاورزی در استان زنجان ایجاد می‌شود …

معاون سازمان برنامه‌ریزی استان زنجان با اشاره به تولید 2.5 برابری محصولات کشاورزی نسبت به نیاز استان گفت …

پایانه صادرات محصولات کشاورزی در لرستان احداث می‌شود

رییس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: پایانه صادراتی محصولات کشاورزی بنابر مصوبات ستاد توسعه سرمایه‌گذاری در استان احداث می‌شود.

صادرات محصولات کشاورزی – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان …

صادرات ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون دلاری محصولات کشاورزی. در نشست مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران و سخنگوی گمرک بر توجه به ظرفیت‌های صادراتی محصولات کشاورزی و تجارت حرفه‌ای آن به کمک تشکل‌های کشاورزی تاکید شد.

طرح «یک روستا یک محصول» برکت در سراسر کشور اجرا می‌شود

29/11/2021 · طرح «یک روستا یک محصول» برکت در سراسر کشور اجرا می‌شود … تمرکز یک روستا بر تولید یک محصول در قالب طرح «یک روستا یک محصول» در دنیا تجربه شده و موفق بوده است و ما هم در بنیاد برکت درصدد اجرای آن …

سامانه توزیع و رصد نهاده های دامی در کردستان راه اندازی می شود

23/11/2021 · معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: به زودی سامانه جامع توزیع و رصد نهاد های دامی برای ارتقای کیفیت خدمات به واحدهای کوچک دامی و نیز واحدهای صنعتی در کردستان راه اندازی می شود.

زنجیره تولید و صادرات محصولات کشاورزی، غذایی و دارویی …

23/10/2021 · مشاور امور بانوان وزارت صمت از انعقاد تفاهم نامه ملی بین دو فعال اقتصادی در زمینه تسهیلگری و ساماندهی تولید و صادرات محصولات کشاورزی، غذایی و دارویی به صورت کشوری وپایلوت در کرمان خبر داد.

صادارت ۹۰ درصد از محصولات کشاورزی استان قزوین به کشور‌های …

23/11/2021 · مدیر پایانه صادراتی پناه آباد تاکستان گفت: ۹۰ درصد از محصولات کشاورزی استان قزوین به کشور‌های حوزه خلیج فارس و ۱۰ درصد هم به روسیه صادر می‌شود.

محصولات کشاورزی هرمزگان به ضایعات تبدیل می‌شود – خبرگزاری …

بندرعباس – نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: به دلیل عدم تدبیر مناسب برای قیمت‌گذاری مناسب و صادرات، محصولات کشاورزی هرمزگان به ضایعات تبدیل می‌شود.

احیا جنگل های زاگرس در کردستان اجرایی می شود | مسئول روابط …

29/11/2021 · احیا جنگل های زاگرس در کردستان اجرایی می شود. مسئول روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری کردستان گفت:دوست داران طبیعت در شهرستان های بانه،مریوان،سروآباد،کامیاران،سقز و سنندج در احیای جنگل های زاگرس مشارکت می …

روستا نیوز

04/12/2021 · اجرای طرح جهش تولید در اراضی دیم ۱۱۲ روستای کردستان. طرح جهش تولید دیمزارهای استان در ۱۱۲ روستای کردستان اجرایی می‌شود.

۶۴ هزار طرح کشاورزی برکت ۱۹۲ هزار شغل ایجاد کرد

به گفته مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام، با اجرای ۶۴ هزار طرح اشتغال در حوزه کشاورزی ۱۹۲ هزار شغل در مناطق روستایی و محروم کشور ایجاد شده و در آینده نیز ۶۰ درصد مشاغل ایجاد شده به همت این بنیاد به بخش کشاورزی …

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , ,