XBDF

فروش خانه در استانبول با قیمت مناسب

فروش آپارتمان در استانبول | آپارتمان در استانبول

آپارتمانهای آنلاین استانبول، آپارتمانهای زیبای فراوانی در استانبول برای ارایه وجود دارند. آپارتمانهای فروشی با قیمت های ارزان. تور بازدید از آپارتمانهای لوکس در استانبول امکانپذیر است.

آپارتمان های فروشی در استانبول | شرکت امتلاک

یافتن آپارتمان ارزان فروشی در استانبول برای افراد کم درآمد بسیار آسان است. همچنین املاک و مستغلات فروشی با قیمت های مناسب برای افراد پردرآمد وجود دارد.

آپارتمان لاکچری برای فروش در استانبول با امکانات | هاوس بیز

جزئیات. این آپارتمان لاکچری برای فروش در استانبول در آتاکوی استانبول واقع شده اند و بخشی از یک مجتمع 5 ستاره با امکانات تجاری و اجتماعی عالی میباشد که همسایگان را دور هم جمع میکند .این پروژه آپارتمان لاکچری برای فروش در …

فروش محدود آپارتمان های قیمت مناسب در بیلیک دوزو استانبول …

فروش محدود آپارتمان های قیمت مناسب در بیلیک دوزو استانبول اروپایی. برای فروش. قیمت ملک از $138,000. اتاق خواب. 1 تا 4 خواب. حمام.

قیمت خانه در ترکیه ،چگونه یک ملک با نرخ مناسب پیدا کنیم …

21/01/2020 · در قسمت اول این مجموعه، محاسبه کردیم که در پاییز 2017 نسبت اجاره سالیانه به قیمت فروش در استانبول 18.1 بود (در میانگین این نسبت برای کل کشور حدوداً 17 برابر است).

فروش این داروی کمیاب به چند برابر قیمت در برخی داروخانه‌ها …

04/12/2021 · فروش این داروی کمیاب به چند برابر قیمت در برخی داروخانه‌ها. با کمیاب شدن دارو فروش آن در بازار آزاد شروع می‌شود، اما گاهی خودِ داروخانه‌ها نقش این بازار آزاد را ایفا می‌کنند. به‌گزارش …

برچسب‌ها:, , , , ,