XBDF

نیروی پدافند هوایی با دقت و صلابت آسمان کشور را رصد می‌کند

نیروی پدافند هوایی با دقت و صلابت آسمان کشور را رصد می‌کند

دریادار سیاری در بازدید اعضای شورای نگهبان از مرکز فرماندهی و کنترل نیروی پدافند هوایی ارتش، گفت: کارکنان پدافند هوایی با تلاش شبانه‌روزی امنیت و آسودگی خاطر را برای هموطنان فراهم کرده‌اند.

نیروی پدافند هوایی با دقت و صلابت آسمان کشور را رصد می‌کند

07/12/2021 · دریادار سیاری گفت: کارکنان پدافند هوایی با تلاش شبانه‌روزی امنیت و آسودگی خاطر را برای هموطنان فراهم کرده‌اند.

پدافند هوایی ۲۴ ساعته آسمان کشور را رصد می‌کند – ایرنا

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش، ماموریت این نیرو را توقف ناپذیر توصیف کرد و گفت: پدافند هوایی با هوشیاری و پوشش کامل ۲۴ ساعته آسمان کشور را رصد و کنترل می‌کند.

پدافند هوایی ۲۴ ساعته آسمان کشور را رصد می‌کند

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در بازدید از گروه پدافند هوایی حضرت معصومه (س)، گفت: ماموریت پدافند هوایی در زمان جنگ و صلح، تفاوتی ندارد و توقف ناپذیر است و مسئولیت مهم حراست از دستاوردهای ارزشمند کشور در حوزه‌های …

باید با هوشیاری و دقت بیشتر آسمان کشور را رصد کنیم

17/11/2021 · فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: باید با هوشیاری و دقت بیشتر آسمان کشور را رصد کنیم و بدانیم که کوچک‌ترین غفلت، خسارات جبران‌ناپذیری به دنبال دارد.

هیچ هدفی خارج از دید شبکه پدافند نیست/ آسمان را لحظه‌ای …

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی کشور با بیان اینکه هیچ هدفی خارج از دید و تیر شبکه پدافند هوایی در آسمان کشور نیست، گفت: آسمان را بصورت لحظه‌ای رصد می‌کنیم.

بازدید اعضای شورای نگهبان از مرکز فرماندهی نیروی پدافند …

معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: پدافند هوایی ارتش با دقت و صلابت تمامی پروازهای آسمان ایران را رصد و پایش می‌کند و لحظه‌ای از اجرای این ماموریت غفلت نخواهد کرد.

هیچ هدفی خارج از دید شبکه پدافند نیست/آسمان را لحظه‌ای رصد …

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی کشور با بیان اینکه هیچ هدفی خارج از دید و تیر شبکه پدافند هوایی در آسمان کشور نیست، گفت: آسمان را بصورت لحظه‌ای رصد می‌کنیم.

پدافند هوایی ۲۴ ساعته آسمان کشور را رصد می‌کند|خبر فوری

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: ماموریت پدافند هوایی در زمان جنگ و صلح، تفاوتی ندارد و توقف ناپذیر است و مسئولیت مهم حراست از دستاوردهای ارزشمند کشور در حوزه‌های مختلف بر عهده کارکنان غیور پدافند است.

پدافند هوایی، ۲۴ ساعته آسمان کشور را رصد می‌کند

خلیج فارس: فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: نیروی پدافند هوایی با پوشش کامل فضای آسمان کشور با هوشیاری به صورت ۲۴ ساعته این فضا را رصد و کنترل می‌کند.

پدافند هوایی، تحرکات آسمان کشور را با تجهیزات بومی رصد می‌کند

امیر سرتیپ دوم ارسلان پرویز: پدافند هوایی ارتش با ذکاوت کارکنان فنی، متخصص و جان برکف خود به صورت شبانه‌روزی تمامی تحرکات آسمان کشورمان را با تجهیزات بومی رصد می‌کند.

پدافند هوایی 24 ساعته آسمان کشور را رصد می کند | فرمانده …

پدافند هوایی 24 ساعته آسمان کشور را رصد می کند. فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش، ماموریت این نیرو را توقف ناپذیر توصیف کرد و گفت: پدافند هوایی با هوشیاری و پوشش کامل 24 ساعته آسمان کشور را رصد و کنترل می کند.

پدافند هوایی، ۲۴ ساعته آسمان کشور را رصد می‌کند

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: نیروی پدافند هوایی با پوشش کامل فضای آسمان کشور با هوشیاری به صورت ۲۴ ساعته این فضا را رصد و کنترل می‌کند.

آسمان کشور به صورت لحظه‌ای رصد می شود | پايگاه خبری افکارنيوز

27/10/2021 · فرمانده قرارگاه پدافند هوایی کشور با بیان اینکه هیچ هدفی خارج از دید و تیر شبکه پدافند هوایی در آسمان کشور نیست، گفت: آسمان را بصورت لحظه‌ای رصد می‌کنیم.

امیرسیاری: پدافند هوایی ارتش با صلابت پرواز‌های آسمان …

1 day ago · معاون هماهنگ کننده ارتش با اشاره به نقش مهم و اساسی پدافند هوایی در تامین امنیت تمام پرواز‌های داخلی و خارجی گفت: پدافند هوایی ارتش با دقت و صلابت تمامی پرواز‌های آسمان ایران را رصد و پایش می‌کند و لحظه‌ای از اجرای …

ایران چگونه جنگنده اف35 را کشف و رصد می‌کند؟| گزارش فنی …

معاون نیروی پدافند هوایی ارتش می‌گوید مسئله تهدیداتی مثل هواپیماهای اف35 را 10 سال قبل برطرف کردیم. در این …

اعتماد آنلاین – پدافند هوایی تمامی تحرکات آسمان کشور را با …

03/12/2021 · امیر سرتیپ دوم ارسلان پرویز گفت: پدافند هوایی ارتش با ذکاوت کارکنان فنی، متخصص و جان برکف خود به صورت شبانه‌روزی تمامی تحرکات آسمان کشورمان را با تجهیزات بومی رصد می‌کند.

باید با هوشیاری و دقت بیشتر آسمان کشور را رصد کنیم …

17/11/2021 · باید با هوشیاری و دقت بیشتر آسمان کشور را رصد کنیم. فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: باید با هوشیاری و دقت بیشتر آسمان کشور را رصد کنیم و بدانیم که کوچک ترین غفلت، خسارات جبران ناپذیری به دنبال دارد.

پدافند هوایی، امنیت آسمان کشور را تامین کرده است …

معاون هماهنگ کننده نیروی پدافند هوایی ارتش: پدافند هوایی خط مقدم دفاع از حیثیت، آبرو و موجودیت کشور است و با استفاده از همه ظرفیت‌های خود، امنیت آسمان ایران را تامین کرده است.

آسمان کشور را ۲۴ ساعته و در ۳۶۰ درجه رصد می‌کنیم

آسمان کشور را ۲۴ ساعته و در ۳۶۰ درجه رصد می‌کنیم. فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در جمع دانشجویان دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش گفت: نیروی پدافند هوایی در حوزه پهپادی از توانایی بسیار بالایی …

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش | خبرگزاری موج

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: نیروی پدافند هوایی ضمن رصد و حراست دائمی آسمان کشور، حرکات و اقدامات دشمنان را فراتر از مرزهایمان رصد و بررسی می‌کند.

اعضای شورای نگهبان ازمرکز فرماندهی نیروی پدافند هوایی ارتش …

تهران-ایرنا- معاون هماهنگ کننده ارتش در بازدید اعضای شورای نگهبان از مرکز فرماندهی و کنترل نیروی پدافند هوایی ارتش، گفت: کارکنان پدافند هوایی با تلاش شبانه روزی امنیت و آسودگی خاطر را برای هموطنان فراهم کرده اند.

اعضای شورای نگهبان از مرکز فرماندهی و کنترل نیروی پدافند …

معاون هماهنگ کننده ارتش در بازدید اعضای شورای نگهبان از مرکز فرماندهی و کنترل نیروی پدافند هوایی ارتش، گفت: کارکنان پدافند هوایی با تلاش شبانه روزی امنیت و آسودگی خاطر را برای هموطنان فراهم کرده اند.

بازدید اعضای شورای نگهبان از مرکز فرماندهی پدافند هوایی …

1 day ago · معاون هماهنگ کننده ارتش در بازدید اعضای شورای نگهبان از مرکز فرماندهی و کنترل نیروی پدافند هوایی ارتش، گفت: کارکنان پدافند هوایی با تلاش شبانه روزی امنیت و آسودگی خاطر را برای هموطنان فراهم کرده اند.

بازدید اعضای شورای نگهبان از مرکز فرماندهی نیروی پدافند …

معاون هماهنگ کننده ارتش در بازدید اعضای شورای نگهبان از مرکز فرماندهی و کنترل نیروی پدافند هوایی ارتش، گفت: کارکنان پدافند هوایی با تلاش شبانه روزی امنیت و آسودگی خاطر را برای هموطنان فراهم کرده اند.

روایت مقام عالی‌رتبه ارتشی از قدرت بازدارندگی نیروهای مسلح …

امیر سرتیپ صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در جمع دانشجویان دوره ۳۲ دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش، ضمن اشاره به رزمایش‌های موفق این نیرو در سال جاری گفت: رزمایش‌های ما دیدگان دشمن را متحیر کرده است و همان طور …

نیروی پدافند هوایی ارتش قادر است هر گونه عملیات پهپادی را …

02/08/2021 · فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با اشاره به توانمندی این نیرو در حوزه پهبادی گفت: امروزه ما قادر هستیم هر گونه عملیات پهپادی را اجرا کنیم و بحمدالله در بحث پهپاد از توانایی بسیار بالایی برخوردار هستیم.

از هیچ خطای دشمنان چشم پوشی نخواهیم کرد – ایسنا

فرمانده نیروی پدافند هوایی با تاکید بر اینکه از هیچ خطایی که از سوی دشمنان سر بزند چشم پوشی نخواهیم کرد، گفت: یگان های پدافند هوایی در جنوب شرقی ترین نقطه کشور، با ذکاوت، هوشیاری و دقت هر چه تمام اجازه هیچگونه تجاوز به …

امیرسیاری: پدافند هوایی ارتش با صلابت پرواز‌های آسمان …

3 دقیقه پیش – نیروی هوایی ارتش؛ الگو و خط‌شکن راهبرد «ما می‌توانیم»/ ساخت انواع مهمات هدایت‌شونده، دور ایستا و پهپاد‌های چندمنظوره و مدرن در نهاجا (5 بازدید) 3 دقیقه پیش – امیرسیاری: پدافند هوایی ارتش با صلابت پرواز‌های …

بازدید اعضای شورای نگهبان از مرکز فرماندهی نیروی پدافند …

07/12/2021 · به گزارش سلام نو به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر دریادار حبیب الله سیاری در این بازدید با تشریح برخی فعالیت های حساس و سرنوشت ساز نیروی پدافند هوایی ارتش در تامین امنیت آسمان امن ایران اسلامی، اظهار کرد: نیروی پدافند …

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,